Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje prowadzenie księgowości przez internet. Sprawdź.

Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje prowadzenie księgowości przez internet. Sprawdź.

23 stycznia, 2021 8 przez admin

Nasza firma Znany Księgowy oferuje usługi księgowe na terenie całego kraju. Biuro rachunkowe Znany Księgowy to ponad 17 letnie doświadczenie w dziedzinie księgowości zdobyte podczas pracy w innych biurach księgowych. Cenimy sobie bezpośrednie kontakty w naszej siedzibie i siedzibie klienta ale również wykorzystujemy współczesne programy umożliwiające zdalną pracę oraz też elektroniczny transfer danych. Oferujemy elastyczne godziny pracy. Jesteśmy do dyspozycji w twoim mieście świadcząc usługi księgowe na wysokim poziomie.

Otrzymując obowiązki naszych przedsiębiorców wobec organów administracji publicznej staramy się wypracować takie warunki, w których nasi klienci mogą skupić swoją uwagę zwłaszcza na prowadzeniu działalności gospodarczej oraz przyczyniać się do jej regularnego rozwoju i maksymalizowania związanych z tym korzyści. Pomagamy firmom dynamicznie prowadzić swoje biznesy, odciążając ich od papierów w których się specjalizujemy i wykonujemy o z całym zaangażowaniem. Dajemy możliwość spotkań z klientem w siedzibie jego firmy – dojazd do klienta, preferencyjne warunki cenowe, pomoc w otrzymaniu kredytu bankowego – opracowanie dokumentacji bankowej, doradztwo ds. finansów unijnych. Poznaj naszą firmę www.znany-ksiegowy.pl. Nasze biuro rachunkowe dostosuje ofertę księgowości pod twoje potrzeby.

Oferta na księgowość dla dużych i małych firm

Oferujemy także usługę zakładania spółek. Odciążymy firmy z wielu obowiązków jak prowadzenie akt osobowych, sporządzanie porozumienia, sporządzanie umów zleceń, opracowanie świadectwa pracy, sporządzanie umów o dzieło, opracowanie wypowiedzenia, ewidencja nieobecności pracowników, opracowanie umowy o pracę, prowadzenie ewidencji urlopów oraz ustalanie uprawnień do urlopu, aktualizacja rejestru badań lekarskich, zgłoszeń i wyrejestrowań w zakresie ubezpieczeń społecznych oraz ubezpieczenia zdrowotnego, przygotowanie oraz wysłanie comiesięcznych deklaracji do zus, wyliczenie oraz opracowanie list płac pracowników etatowych, wyliczenie i opracowanie list płac z tytułu umów zleceń i umów o dzieło. Twój sukces jest naszym sukcesem. Mamy wiarę w to, że możemy tobie pomóc. Zaufaj nam. Skontaktuj się z nami. W przypadku kontaktu na skypie, telefonicznie, przez email nasz ekspert odpowie na wszystkie wasze pytania, rozwieje wątpliwości a także doradzi dobre wyjście z określonej sytuacji. Firma została założona przez ekspertów w dziedzinie księgowości. Na bazie wieloletnich doświadczeń zdobytych w prowadzeniu księgowości różnych podmiotów gospodarczych. Zapraszamy do współpracy z nami.